Milí naši zákazníci, žiaľ, od 1.11. nám elektrárne navýšili cenu elektrickej energie o cca. 600%. Nevieme si s tým poradiť inak, ako opäť upraviť ceny. Dlhodobo to pri takejto cene elektriky ale nieje udržatelné a dúfame, že štát si to konečne uvedomí a od nového roka nastaví kompenzačné opatrenia tak, aby sme mohli pokračovať aj naďalej. Náš slogan znie:"WE♡PIZZA" a z našej strany to tak skutočne je, ale len z lásky človek nevyžije.

Ďakujeme za Vašu podporu za celých 7 rokov, veľmi si to vážime.

Team EAT HAM PIZZA♡

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Všetky krásky Vám dovezieme až k dverám, do vybraných lokalít* úplne ZDARMA!

* Sásová, Rudlová, centrum, Uhlisko, Majer, Jakub, Kynceľová, Nemce, Senica

Vitajte na webe najväčšej donáškovej pizzérie v Banskej Bystrici. Naše krásky upečené z kvalitných a čerstvých surovín si zamilujete! Objednať si môžete pohodlne online, alebo nám zavolajte a radi Vás obslúžime.

Donášku pizze zabezpečujeme v Banskej Bystrici a do okolitých obcí (Kynceľová, Riečka, Tajov, Selce, Malachov, Nemce, Slovenská Ľupča, Horná/Dolná Mičiná a Priechod).

Čas doručenia závisí od vzdialenosti adresy od prevádzky a aktuálnej vyťaženosti prevádzky, v priemere je však v rámci Banskej Bystrice do 45 minút.

PONDELKY A UTORKY  ZATVORENÉ!

 

Víno